close
light box
استفاده از متاتگ‌ها برای بهینه‌سازی در وردپرس با Add Meta Tags
دانلود file_download
close
استفاده از متاتگ‌ها برای بهینه‌سازی در وردپرس با Add Meta Tags

دانلود افزونه Add Meta Tags
رایگان

بازکردن در موبایلدانلود از سایت
qr-استفاده از متاتگ‌ها برای بهینه‌سازی در وردپرس با Add Meta Tags

استفاده از متاتگ‌ها برای بهینه‌سازی در وردپرس با Add Meta Tags


رایگان
آپدیت
phonelink_erase گزارش خرابی لینک
close
اطلاعات را وارد کنید.
person
email
phonelink_erase
mode_edit
ارسال
update گزارش نسخه جدید
close
اطلاعات را وارد کنید.
person
email
update
mode_edit
ارسال
حجم۱۸۲.۰۷kb
امتیاز 3.67

۱۳

هزار
دانلود

star
۳.۶۷

person۳

سلام دوستان؛
بهینه‌سازی و سئوی وردپرس مسئله مهمی است که حتما باید به آن توجه خاصی شود. افزونه‌های متعددی برای بخش‌های مختلفی در نظر گرفته شده که به شما کمک شایانی می‌کنند. متاتگ‌ها در وردپرس برای بهبود وضعیت کلمات کلیدی، توضیحات مهم و در نهایت بهینه‌سازی کامل وبسایت مورد استفاده قرار می‌گیرند. شاید بگویید در افزونه yoast seo برای هر نوشته یا برگه می‌توان چنین قسمتی را تکمیل کرد و دیگر نیازی به افزونه جدید نیست. بله می‌توان اما افزونه‌ای که برای شما در نظر گرفتیم به صورت اختصاصی برای متاتگ‌های وبسایت است و پیشنهاد می‌کنیم حتما از آن کمک بگیرید.

متاتگ ها در وردپرس  با Add Meta Tags

برای استفاده از این افزونه فقط کافیست آن را نصب و فعال کنید. پس از فعال‌سازی گزینه‌ای با عنوان Metadata به زیرمنوی تنظیمات در پیشخوان وردپرس اضافه می‌شود. تمامی تنظیمات مربوط به افزونه در همین بخش قرار گرفته است.

Front Page Metadata

Global Keywords: در این قسمت می‌توانیم کلمات کلیدی که برای وبسایت خود در نظر گرفتیم را وارد کنیم. کلمه کلیدی سایت با توجه به نوع فعالیت انتخاب می‌شود. (به عنوان مثال برای پاس وب می‌توان کلمات کلیدی آموزش وردپرس، آموزش ووکامرس، افزونه وردپرس، قالب وردپرس را در نظر گرفت.) تمامی کلمات را با ویرگول یا کاما از یکدیگر جداسازی کنید.

Site-wide META tags: در این بخش متاتگ‌ها به صورت کدهای اچ‌تی‌ام‌ال باید وارد شوند. این اطلاعات مربوط به کل وبسایت است.
شما با کلیک بر روی گزینه meta tags می‌توانید اطلاعاتی را مشاهده کرده و از آن‌ها برای وبسایت خود با توجه به نیازتان استفاده کنید.

publisher settings

در تنظیمات متاتگ‌ها در وردپرس در این بخش سه شبکه اجتماعی مهم را نظر گرفته و از شما میخواهد که آدرس خود را در این شبکه‌های اجتماعی وارد کنید. همان‌طور که می‌دانید اشتراک گذاری مطالب در شبکه‌های اجتماعی کمک فراوانی به عملکرد شما می‌کند.

Author settings

این قسمت مربوط به نوشته‌های نویسنده است. در واقع باید مشخص کنیم که متاتگ‌ها برای هر نویسنده از کدام صفحه خوانده شود. می‌توانید صفحه مورد نظر را انتخاب کنید.

Basic Metadata: دو گزینه در این قسمت مشاهده می‌کنید که هر دو علامت خورده‌اند. برای تولید خودکار متاتگ‌ها و توضیحات آن‌ها در سایت است.
سایر گزینه‌ها نیز برای شبکه‌ها و وبسایت‌های مختلف است. در صورتیکه می‌خواهید از آن‌ها استفاده شود حتما علامت بزنید.

Locale

در این بخش موقعیت مکانی خود را در نظر بگیرید و به صورت مستعار از آن استفاده کنید. مثلا برای ایران باید fa_IR استفاده کنید.

Metabox Features

از این قسمت می‌توان بخش‌های موردنظر را برای ورود اطلاعات متاتگ‌ها در وردپرس فعال کرد. هر گزینه‌ای را که علامت بزنید در ویرایشگر برای شما ظاهر می‌شود.

Extra Seo Options

از این قسمت تنظیمات اضافه‌ای را می‌توان برای سئوی وردپرس در نظر گرفت. با تیک زدن هر کدام می‌توانید آن‌ها را اضافه کنید.

سایر تنظیمات مربوط به متن کپی‌رایت، تصویر پیش‌فرض و… نیز در اینجا موجود است که در صورت تمایل می‌توانید آن‌ها را برای بهبود متاتگ‌ها در وردپرس علامت بزنید. پس از انجام تنظیمات آن را ذخیره کنید. سپس به ویرایشگر وردپرس مراجعه کنید تا بخش اضافه شده را ببینید.

جمع‌بندی

چنانچه بهینه‌سازی وبسایت برایتان ارزشمند است و می‌خواهید به رتبه خوبی دست یابید باید از ابزارهای خوب هم استفاده کنید. افزودن متاتگ‌ها در وردپرس گزینه‌ای است که نیازمند نصب افزونه دارد. امروز با کمک یک افزونه خوب این عملیات را انجام دادیم. شما نیز می‌توانید افزونه را دریافت کرده و متاتگ‌ها را به وبسایت اضافه کنید.

برچسب ها : , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

share
prd_arrow_up
PASWEB