close
light box
ایجاد پاپ‌آپ در وردپرس با WordPress popup
دانلود file_download
close
ایجاد پاپ‌آپ در وردپرس با WordPress popup

ایجاد پاپ‌آپ در وردپرس با WordPress popup
رایگان

بازکردن در موبایلدانلود از سایت
qr-ایجاد پاپ‌آپ در وردپرس با WordPress popup

ایجاد پاپ‌آپ در وردپرس با WordPress popup


رایگان
phonelink_erase گزارش خرابی لینک
close
اطلاعات را وارد کنید.
person
email
phonelink_erase
mode_edit
ارسال
update گزارش نسخه جدید
close
اطلاعات را وارد کنید.
person
email
update
mode_edit
ارسال
امتیاز 4.00

۰

دانلود

star
۴

person۵

سلام دوستان پاس وب عزیز: 
خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که مطلبی را به صورت خبری یا تبلیغاتی می‌خواهیم به محض ورود کاربر به سایت به اون نمایش دهیم. به نظر شما بهترین راه برای این کار چیست؟!
امروزه استفاده از پنجره های پاپ آپ برای نمایش این گونه مطالب بسیار کاربردی است و در اکثر سایت های بزرگ نیز مشاهده می‌شوند. پاپ‌آپ در وردپرس نوعی باکس به شکل‌های مختلف است که در هنگام ورود به سایت در صفحه اول ظاهر می‌شود و اطلاعاتی را به کاربر می‌دهد و کاربر می‌تواند برای اطلاعات بیشتر روی آن کلیک کند و یا با زدن دکمه بستن، آن را ببندد.

پاپ‌آپ در وردپرس

حال ببینیم باید چطور این امکان را فعال کنیم! مسلما روش‌های زیادی برای به وجود آوردن پاپ‌آپ در وردپرس وجود دارد اما یک موردی که بسیار راحت است و مدیریت می‌شود را امروز به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

افزونه ی WordPress PopUp

این افزونه توسط تیم WPMU DEV ایجاد شده است که تنظیمات جالبی نیز دارد!
نحوه نصب این افزونه به این صورت است که افزونه را دانلود و در مسیر افزونه‌ها نصب می‌نماییم و سپس آن را فعال‌سازی می‌کنیم. پس از فعال‌سازی گزینه PopUp در پیشخوان وردپرسی ایجاد خواهد شد و با کلیک بر روی آن قادر به افزودن پاپ‌آپ در وردپرس خواهید بود!

قبل از اینکه اطلاعیه مورد نظر را ایجاد کنیم به بخش تنظیمات می‌رویم.

نحوه بارگذاری پاپ‌آپ

همانطور که مشاهده می‌کنید در این بخش سه نوع انتخاب پیش رو دارید و می‌توانید نحوه نمایش پاپ‌آپ در وردپرس را مشخص نمایید. که به صورت پیش فرض WordPress Ajax است.
در منوی کشویی Supported Shortcodes کدهای کوتاه شده‌ای را به نمایش می‌گذارد که شما می‌توانید در هر مورد از آنها در بخش‌های مختلفی از قالب استفاده نمایید.

تنظیمات بخش Available condition

در این بخش نیز تنظیمات دیگری مربوط به پاپ‌آپ در وردپرس مشخص شده است که در تصویر مشاهده می‌کنید:

تنظیمات مشخص شده در تصویر بالا مربوط به آدرس‌های مشخصی در سایت است و همچنین می‌توان مشخص کرد که در مرورگر با چه آدرسی مشخص شود.

در تنظیمات تصویر بالا نیز در مورد جزئیات پنجره اطلاعاتی توضیح داده شده و همچنین در قسمت بعدی مشخص می‌کند که کاربر پس از کلیک بر روی پنجره به چه صفحه‌ای منتقل شود.

ر این بخش نیز نقش‌ها و موقعیت کاربران را مشخص خواهد کرد.
حال می‌خواهیم پنجره‌ای بسازیم!

بر روی گزینه ی add New کلیک می‌کنیم تا وارد صفحه ساخت پاپ‌آپ در وردپرس شویم:

اول از همه در سمت چپ گزینه Status را فعال نمایید تا بتوانیم پنجره‌ای که ایجاد می‌کنیم را ذخیره کنیم و همچنین پیش‌نمایشی از آن را مشاهده نماییم.
حال می‌رویم سراغ ایجاد اطلاعیه!

 

با کادرهای رنگی بخش‌های متعدد را برای شما مشخص کردم که بهتر متوجه شوید. کادرهای قرمز و بنفش مربوط به مشخص کردن عناوین است. کادر آبی مخصوص انتخاب تصویر آگهی و اطلاعیه است، کادر نارنجی رنگ نحوه‌ی چیدمان را مشخص می‌کند که آیا تصویر در سمت راست قرار گیرد یا چپ، بخش وسط که برای نوشتن محتوای اصلی است، کادر سبز رنگ برای نوشته روی دکمه و کادر کناری مشخص کردن آدرسی است که با کلیک بر روی دکمه به آن آدرس منتقل خواهیم شد.

دو بخش appearance  و Behavior به صورت رایگان استفاده نمی‌شوند و برای استفاده از آنها باید نسخه پریمیوم افزونه را خریدداری نمایید.

در بخش Available condition می‌توانیم موقعیت‌ها را برای نمایش پاپ‌آپ در وردپرس مشخص نماییم! که به صورت پیش‌فرض تمامی کلیدها خاموش هستند، هر گزینه‌ای را که خواستید می‌توانید فعال کنید.

پس از اعمال تنظیمات بر روی گزینه ی Save کلیک نمایید تا پنجره موردنظر شما ساخته شود.
حال برای مشاهده پاپ‌آپ در وردپرس می‌توانید بر روی گزینه ی preview popup کلیک نمایید:

بدون هیچ تنظیم اضافه‌ای، اگر به صفحه اصلی وبسایت خود مراجعه نمایید می‌توانید پنجره پاپاپ را مشاهده نمایید!

برچسب ها : ,

دیدگاهتان را بنویسید

share
prd_arrow_up
PASWEB