close
light box
دانلود قالب وردپرس خبری فارسی Numinous
دانلود file_download
close
دانلود قالب وردپرس خبری فارسی Numinous

دانلود قالب Numinous
رایگان

بازکردن در موبایلدانلود از سایت
qr-دانلود قالب وردپرس خبری فارسی Numinous

دانلود قالب وردپرس خبری فارسی Numinous


رایگان
آپدیت
phonelink_erase گزارش خرابی لینک
close
اطلاعات را وارد کنید.
person
email
phonelink_erase
mode_edit
ارسال
update گزارش نسخه جدید
close
اطلاعات را وارد کنید.
person
email
update
mode_edit
ارسال
حجم۱.۰۴mb
امتیاز 3.75

۴.۶

هزار
دانلود

star
۳.۷۵

person۴

دانلود رایگان قالب وردپرس خبری فارسی Numinous

عصر حاضر دنیای خبر و اطلاعات بوده و آگاهی از اخبار و رویدادها برای افراد جامعه از اولویت‌های مهم است. در نتیجه سایت‌های خبری و اطلاع‌رسانی از جمله پربازدیدترین سایت‌های اینترنتی هستند. هر چه محتوا و مطالب تولیدی مفیدتر باشد، قطعا مخاطبان و بازدید کنندگان بسیاری جذب می شوند.
در این بین دسترسی سریع و راحت کاربران هم موثر است. در این بخش یک نمونه قالب خبری وردپرس برای شما آماده کرده‌ایم. قالب وردپرس خبری فارسی Numinous، یک نمونه قالب رایگان و مناسب برای طراحی سایت‌های خبری و وبلاگی و حتی شخصی است. در ادامه به معرفی نکات و قابلیت‌های این قالب می‌پردازیم.

قالب وردپرس خبری فارسی Numinous

در بالای صفحه اصلی قالب وردپرس خبری فارسی Numinous، بخشی برای نمایش مطالب ویژه سایت خبری وجود دارد. همچنین این قالب دارای دو بخش برای نمایش بنرهای تبلیغاتی دارد. قالب وردپرس خبری فارسی Numinous دارای دو ستون که یکی از این ستون‌ها برای محتوای سایت خبری و ستون دوم برای سایدبار جهت استفاده از ابزارک‌های ویژه این قالب خبری است. بخش محتوایی این قالب هم به صورت دسته‌هایی مجزا برای نمایش اخبار مختلف طراحی شده است. در بالای فوتر قالب وردپرس خبری فارسی Numinous یک اسلایدری از مطالب و اخبار قابل مشاهده است.

برچسب ها : , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

share
prd_arrow_up
PASWEB