close
light box
دانلود قالب وردپرس خبری فارسی Supernews
دانلود file_download
close
دانلود قالب وردپرس خبری فارسی Supernews

دانلود قالب Supernews
رایگان

بازکردن در موبایلدانلود از سایت
qr-دانلود قالب وردپرس خبری فارسی Supernews

دانلود قالب وردپرس خبری فارسی Supernews


رایگان
آپدیت
phonelink_erase گزارش خرابی لینک
close
اطلاعات را وارد کنید.
person
email
phonelink_erase
mode_edit
ارسال
update گزارش نسخه جدید
close
اطلاعات را وارد کنید.
person
email
update
mode_edit
ارسال
حجم۱.۲۷mb
امتیاز 5.00

۱.۸

هزار
دانلود

star
۵

person۱

دانلود رایگان قالب وردپرس خبری فارسی Supernews

سلام
انتخاب یک قالب مناسب و کارآمد یکی از مهم‌ترین قدم‌ها در طراحی وبسایت است. اگر شما می‌خواهید یک سایت خبری وردپرس، شرکتی و یا فروشگاهی طراحی کنید ابتدا باید به دنبال قالب مناسب باشید. تا مراجعه کنندگان بتوانند به راحتی در سایت شما جستجو کنند. مشتریان و کاربران سایت در زمان کوتاهی به محصول و مطالب مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. در سایت‌های خبری انتخاب یک قالب با ساختار زیبا و دسترسی بالا برای کاربران به  دسته خبری مورد نظرشان بسیار مهم است.
قالب وردپرس خبری فارسی Supernews یکی از قالب‌های حرفه‌ای رایگان وردپرس برای وب سایت های خبری و وبلاگی است. در ادامه با ویژگی‌های این قالب خبری آشنا می‌شوید.

امکانات قالب وردپرس خبری فارسی Supernews

در بالای صفحه اصلی قالب وردپرس خبری فارسی Supernews، یک اسلایدر برای نمایش اخبار و مطالب ویژه وب سایت وجود دارد. شما می‌توانید با انتخاب دسته‌بندی مورد نظر، مطالب را در کنار هم در این اسلایدر نمایش دهید. همچنین این قالب خبری به شما این امکان را می‌دهد که بنر تبلیغاتی خود را در هدر سایت قرار دهید. قالب وردپرس خبری فارسی Supernews، دارای دو منو است. ساختار این قالب به گونه‌ای است که مطالبی که در یک دسته خبری قرار دارند در کنار هم نمایش داده می‌شود و کاربران سریع‌تر می‌توانند به مطالب مشابه دسترسی پیدا کنند. قابلیت دیگر نمایش تیتر و عنوان خبرهای مهم در بالای اسلایدر است.

برچسب ها : , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

share
prd_arrow_up
PASWEB