close
light box
دانلود قالب وردپرس شرکتی فارسی Enlighten
دانلود file_download
close
دانلود قالب وردپرس شرکتی فارسی Enlighten

دانلود قالب Enlighten
رایگان

بازکردن در موبایلدانلود از سایت
qr-دانلود قالب وردپرس شرکتی فارسی Enlighten

دانلود قالب وردپرس شرکتی فارسی Enlighten


رایگان
آپدیت
phonelink_erase گزارش خرابی لینک
close
اطلاعات را وارد کنید.
person
email
phonelink_erase
mode_edit
ارسال
update گزارش نسخه جدید
close
اطلاعات را وارد کنید.
person
email
update
mode_edit
ارسال
حجم۱.۴۱mb
امتیاز 5.00

۴

هزار
دانلود

star
۵

person۱

سلام دوستان عزیز؛
چنانچه یک شرکت بزرگ و یا حتی کوچک دارید ولی هنوز در اینترنت حرفی برای گفتن ندارید و برای شرکت خود وب سایتی راه اندازی نکرده‌اید بهتر است که هر چه زودتر اقدام به طراحی سایت کنید.این‌گونه در عرصه رقابت از سایر شرکت ها پیشی می‌گیرید. برای این منظور قالب‌های وردپرس بسیاری برای راه اندازی وب سایت های شرکتی موجود است که شما با توجه به نیازهای خود یکی از آنها را انتخاب کنید. اما برای دوستانی که می‌خواهند از قالب‌های رایگان استفاده کنند در این بخش یک قالب شرکتی رایگان جهت معرفی انتخاب کرده‌ایم. قالب وردپرس شرکتی فارسی Enlighten یک قالب رایگان و حرفه‌ای و مناسب برای شروع راه اندازی وب سایت های شرکتی است.

قالب وردپرس شرکتی فارسی Enlighten:

صفحه اصلی قالب وردپرس شرکتی فارسی Enlighten دارای بخش‌های مهم و مختلف برای راه‌اندازی یک سایت شرکتی است. جدیدترین اخبار  شرکت را می‌توانید در بخش زیرین اسلایدر نمایش دهید. در ادامه نمونه کارهای خود را برای نمایش به کاربران سایت می توانید قرار دهید.
در قالب وردپرس شرکتی فارسی Enlighten نظرات کاربران و مشتریان و پروژه های موفقی را که تا به امروز انجام داده اید، در سایت قرار دهید. علاوه بر این می توانید زمینه های تخصص خود را برای آشنایی بیشتر کاربران با شرکت نمایش دهید. همانطور که گفته شد قالب وردپرس شرکتی فارسی Enlighten، دارای تمامی آیتم و بخش های لازم برای ساخت و طراحی یک سایت شرکتی است.

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

share
prd_arrow_up
PASWEB